Firmę Biuro i Meble B.M. założyliśmy w 1993r. Od 1997r. aktywnie zajmowaliśmy się produkcją mebli biurowych. Obecnie nazywamy się B.M. Fabryka Mebli Biurowych .

Dynamiczny rozwój i nieustanne udoskonalanie pracy poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań to nasze priorytety działania. Współpracuje z nami szerokie grono partnerów i wciąż przybywa nam wielu nowych, w pełni usatysfakcjonowanych klientów. Dysponujemy kadrą osiemdziesięciu świetnie wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Nasi technolodzy nieustannie dbają o wysoką jakość wyrobów i wprowadzają co raz to nowsze rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować meble biurowe najwyższej jakości, jednocześnie utrzymując bardzo przystępną cenę.

Nasze meble biurowe

Meble biurowe, które wspólnie tworzymy powstają w atmosferze wspólnego zaufania i szeroko rozumianej wiedzy na temat nowoczesnych biur i rozwiązań stosowanych w gospodarowaniu przestrzeniami biurowymi.

Meble gabinetowe, które oferujemy jako Fabryka Mebli Biurowych B.M. stanowią wzór dla wielu projektantów i architektów przy aranżowaniu wnętrz.

Produkowane przez nas meble gabinetowe i biurowe zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta swoim klasycznym pięknem, jak również świeżym designem.

W ciągu lat istnienia na rynku jako Fabryka Mebli Biurowych B.M. poprzez uczenie się na własnych doświadczeniach, jak również wyciągając wnioski ze współpracy z innymi firmami, udało nam się stworzyć niezwykle rozbudowane systemy mebli pracowniczych i gabinetowych - zadowalające nawet najbardziej wyrafinowanych klientów.

Meble biurowe z Fabryki Mebli Biurowych B.M. są gwarancją wygodnej i komfortowej pracy.

Nowy Box Office

17 grudzień 2018 Godzina: 16:05
Nowy Box Office
Nowa odsłona katalogu Box Office jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do działu DO POBRANIA.
Czytaj więcej......

Baza brył w DWG

25 czerwiec 2018 Godzina: 16:03
Baza brył w DWG
Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że na naszej stronie internetowej pojawiły się wszystkie bryły w formacie DWG z naszych aktualnych katalogów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu DO POBRANIA
Czytaj więcej......